Image

Splash Player 2

Obraz na maximum

Hlavním důvodem proč mít Splash player 2 je funkce Motion², ta právě z Splash playeru dělá Mistra pro přehrávaní HD videa. Samozřejmě tento přehrávač využijete pouze pokud máte kvalitní HD videa s větším tokem Bitrate (min.3000kbps), pokud máte videa co nemají HD rozlišení a mizerný tok Bitrate (800kbps), tak na to vám postačí takové cetky jako VLC player, Gom player etc.

Co je to Motion²

Motion² je systém, který inteligentně obnoví chybějící filmové snímky FPS na 30, 50, 60 FPS, čímž zajistí úžasně hladký obraz. Jeto tím, že kombinuje CPU a GPU napájení. Motion² definuje nový smysl pro perfektní kvalitu obrazu. Hardwarové požadavky pro aktivní Motion²:
MPEG-4 AVC/H.264, MPEG-2, SMPTE VC-1, DivX (Broadcom), WMV (Broadcom)

Audio/Titulky

Splash player 2 umožňuje vlastní nastavení prostorového zvuku, dále pak disponuje s podporou Audio Boost (extrémní zvýšení hlasitosti).
Výstupní formát zvuku: Stereo, Stereo s surround effect, 5.1, 7.1, SPDIF/HDMI Bitstream. Titulky podporuje všechny známe formáty s možnosti zvětšení, změna barvy, styl písma atd.

Splash Player 2 převod videa

Splash Player 2 poskytuje vynikající výkon překódování videa i když váš počítač nepodporuje nejnovější technologie, jako jsou NVIDIA ® CUDA ™ nebo Intel ® Quick Sync Video. Převádět videa lze pro různe externí HW, jako jsou telefony, tablety, herní konzole etc. Převod videa je omezen pouze do kontejneru MP4 s encoderem H.264 v rozlišení 480p, 576p, 720p, 1080p, Youtube 4k

Podpora videa

4K, AVI, M2T, MTS, M2TS, MKV, MKA, MOV, MP4, MPG, TS, M4V, VOB, DIVX, XVID, WMV, MBT

Hardwarová podpora

MPEG-4 AVC/H.264, MPEG-2, SMPTE VC-1, DivX (Broadcom), WMV (Broadcom)

Softwarová podpora

MPEG-4 AVC/H.264, MPEG-1 / MPEG-2, SMPTE VC-1, DivX, Xvid, WMV