Image

Skrytá tajemství internetu

Odhalení FAKE galerie pomoci doplňku Search By Image

Fake fotky a videa jsou na serveru amatéři (amateri.com) zcela běžný jev doprovázející slintání nadržených mameluku, kteří lajkují a komentují tyhle fake galerie či videa. Na mém videu uvidíte jak zjistit zda je fotka pravá, nebo je ukradena z jiných webů. Na odhalení fake fotek vám postačí jeden doplněk reverzního vyhledávání obrázku a to Search By Image

Download Search By Image

Zde jsou odkazy ke stažení doplňku Search By Image pro Firefox a všechny jeho klony jako (WaterFox, CyberFox, Firefox Nightly, Firefox Developer Edition), dále pak pro guglácky chromý Chrome, bohužel pro prohlížeč Opera tento doplněk není, ale je možnost použít TinEye.

Download Search By Image (FF)

Download Search By Image (Ch)

Image

Jak obejít zákaz CTRL+C CTRL+V

Už jste se setkali určitě na některé stránce s tím, že nelze použít funkci kopírování a vložení (CTRL+C CTRL+V) viz příklad na serveru Amateři, kde v místnostech chatu nelze tuhle funkci použít, tak s tím je konec!
Pouze pro Firefox:
Tak nejprve si otevřete nový panel v prohlížeči Firefox a do adresního řádku napište about:config následně vás Firefox vyzve, že vstupujete na vlastní riziko to potvrďte a vstoupite do nastavení. V okně nastavení máte vyhledávací pole do kterého napište dom.event.cl a objeví se vám jedna položka dom.event.clipboardevents.enabled která má nastavenou hodnotu na Tru tu změňte dvojitým kliknutím na False a můžete směle používat funkci kláves CTRL+C CTRL+V.