Pomatenci na Amatérech

Největší český hráč pro sdílení domácí erotiky je plný pomatenců.

Pomatenci

Největší český hráč pro sdílení domácí erotiky Amateri.com je plný pomatenců. Vše se točí kolem sexuality a to konkrétně homosexuality, nebo bisexuality, ovšem že to nesmíte veřejně přiznat na tomto serveru, protože vás ukamenují a pohostí oslovením jako Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt atd. Jenže paradox je v tom, že právě takový ti pokřivení zapřísahnutí heteráci sami hledají někoho stejného pohlaví na sex.
A tak si říkám sám sobě, neboť jsem sám tzv. Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt , že v tom pokurveném pokryteckém Česku je zcela normální heterosexuální disciplína, když chlap kouří chlapa, nebo když chlap mrdá do prdele chlapa. No jiný kraj jiný mrav a čím víc na východ, tím víc BALABALA

TV není Transka

Další sorta pomatenců na amatérech jsou Transgender uživatele, tedy více méně, neboť drtivá většina tamních Crossdresseru, Transvestitu nemá ani ponětí co jsou vlastně zač. Nejlepší na tom je to, že na amatérech si každý Transvestita (TV) myslí, že je Transka (Transka je odvozeno od Transsexuál) oni ti blbečci vůbec nechápou význam zkratek v Transgender skupině. Debílek si na sebe narve kalhotky své staré, když náhodou vytáhla paty z baráku a už si myslí že je Transka, přitom je to obyčejný blb co má fetiš v dámské spodní prádlo. Tak abych to srovnal do latě uvedu pár příkladů.
TV je zkratka pro Transvestity nikoliv pro Transsexuály. Jo a neplést si to s travesti (travesty)!
CD je zkratka pro Crossdressery, nemá to nic společného s přehrávačem cd nosičů :)
TS je zkratka pro Transsexuály a to konkrétně pro ty co prochází změnou pohlaví z muže na ženu, nebo z ženy na muže. Jinak Transsexuál, neboli Transka má ještě jedno označení, ale to se používá většinou v pornu, to označení je Shemale

Každý Transvestita je Crossdresser

Crossdressing je praktikován oběma pohlavími, častější jsou ale případy, když se muži oblékají do ženských šatů, než když se ženy převlékají za muže. Crossdressing se často považuje za synonymum transvestitismu. Pojmy jsou skutečně hodně podobné, nejsou však zcela identické. Za Crossdressing se totiž označuje konkrétní okamžik výměny oblečení, kdežto transvestitismus je označení formy fetišismu. Tedy každý Transvestita je Crossdresser, ne každý Crossdresser je Transvestita. K oblékání šatů opačného pohlaví mohou vést i jiné motivy než fetišistické. Například mužský herec hrající ženskou postavu (a oblékající se proto do ženského oblečení) je Crossdresser, nikoliv Transvestita. Příklad scéna z filmu Tango a Cash, kdy Kurt Russell vyjde z baru oblečen jak dvou dolarová šlapka a sedne na motorku, tak tohle je krásný příklad Crossdressingu. Další příklad Crossdressingu jsou mé perverzní fotky , kde mám na sobě dámské spodní prádlo, body, babydoll atd. je to právě ten okamžik výměny oblečení za účelem vzrušení partnera, tak že jsem Crossdresser nikoliv Transvestita.

Tohle je Crossdresser

Tohle je Transvestita