Web plný fotek a videa na různé téma zdarma a bez otravné reklamy!

Dovolená Sylt/Westerland 2018

Cesta po severní výspě Německa, kde vládne divoký vítr a rozbouřené moře. Maličký ostrov Sylt představuje odlišnou stránku Německa, která žije uvolněným postojem, starosvětskými tradicemi a plážovou kulturou, jaké nenajdete nikde jinde v této zemi.


Sylt/Westerland

Dovolená Calpe Španělsko 2018

Magická Skála Peñón de Ifach, která se stala součástí historie. Prostorné pláže v nádherné zátoce. Calpe leží 120 km jižně od Valencie a 63 km na sever od Alicante. Calpe patří mezi nejživější letoviska na pobřeží Costa Blanca.


Calpe Španělsko

Hamburg Gay Pride 2018

CSD Parade Hamburg 2018 Hamburg Pride Demonstrace zaměřená na gay, lesbickou, bisexuální a transgender (LGBT) tematiku. Letos byl průvod věnován Lesbičkám a Transgender (Crossdresser, Transvestite) sexuálně orientovaným lidem.


Hamburg Gay Pride 2018

TOTO Live

TOTO World Tour 2018 40 Trips Around The sun Live in Hamburg. Perfektní koncert, skvělá atmosféra a hity jako Rosanna, Hold The Line či Africa nenechala nikoho klidným. (Toto je americká rocková skupina založená v roce 1977.)


TOTO Live

Schlagermove Hamburg 2017

Schlagermove Hamburg to je festival lásky a také pouliční hudební festival č.1 v celé Evropě. Šílené paruky, sluneční brýle, retro oblečení a jiné crazy věci to je Schlagermove a za doprovodu 42 ozvučených kamionu může začít ta pravá párty.


Schlagermove Hamburg

Hamburský přístav

Do druhého největšího přístavu Evropy ročně připluje kolem 13.000 námořních lodí. Při okružní jízdě barkasem nebo při návštěvě některé z legendárních muzeálních lodí můžete na vlastní kůži zjistit, proč má Hamburk přízvisko „Brána do světa“.


Hamburský přístav

Alan Parsons Project Live

Alan Parsons je britský audio inženýr, muzikant a producent. Spolupracoval na nahrávání mnoha úspěšných alb, jako byla například Abbey Road (The Beatles), či The Dark Side of the Moon (Pink Floyd). Slavné hity: I Robot, Eye in the Sky, Don't Answer Me, Games People Play


The Alan Parsons Project Live

Letadla

Foto galerie letadel ve vzduchu i na zemi, přistávající i vzlétající letadla. A věděli jste, že za letadlo se považuje také horkovzdušný balón, nebo také drak, či dokonce i padák.
Za letadlo lze považovat všechna zařízení schopné pohybovat se v atmosféře.


Letadla

Queen Mary 2

Queen Mary 2 je luxusní osobní dopravní loď pojmenovaná po Marii z Tecku. Cestující mají k dispozici pět bazénů, běžeckou trať či vinný sklípek s 343 druhy vína.
K dispozici je několik druhů kajut, ty nejdražší stojí na týden až 1,6 miliónu korun.


Queen Mary 2

AidaBlu

AidaBlu je luxusní výletní loď třídy Sphinx postavena v loděnici Meyer Werft Papenburg. AidaBlu byla pokřtěna 9. února 2010 v Hamburku.


AidaBlu

Hamburk galerie

Foto galerie Hamburku z věže kostela St. Michaelis. Vidět můžete například nejmodernější čtvrť v Evropě HafenCity.


Hamburg

Hafengeburtstag (narozeniny přístavu)

Narozeniny přístavu je obecní termín pro založení a otevření přístavu v Hamburku a to 7. května 1189 císařem Fridrichem Barbarossou.


Hamburger Hafengeburtstag

Sitges dovolená

Sitges je jedním z luxusních letovisek u Středozemního moře. Od roku 2006 zde jsou pořádány také pochody Gay Pride. Dnes Sitges patří mezi nejoblíbenější rekreační středisko LGBTQ komunity na celém pobřeží Costa del Garraf.


Sitges dovolená

Avignon galerie

Avignon „Sur le pont d’Avignon, l’on y danse...“ Kdo by neznal slavnou písničku o avignonském mostě, který sice nedosáhne na druhý břeh, leč o to víc se na něm tančí. Sám Otec České vlasti Karel IV Avignon navštívil.


Avignon

Monako galerie

Maličká země na pobřeží Středozemního moře představuje vyhlášenou milionářskou destinaci, kde můžete potkat nejbohatší obyvatele planety nebo alespoň obdivovat jejich luxusní jachty. Klíč k ekonomické úspěšnosti spočívá v pověsti daňového ráje.


Monako

Letadla galerie č.2

Proč za sebou některá letadla zanechávají na obloze „čáru“ a jiná ne? Popisované bílé čáry ve skutečnosti tvoří drobné kapky vody či ledové krystalky, jež vznikají v důsledku rozdílných teplot okolního vzduchu a vzduchu proudícího z leteckých motorů.


Letadla

Gamma Ray Live

Gamma Ray (někdy také GammaRay) je powermetalová hudební skupina z německého Hamburku, která byla založena bývalým členem skupiny Helloween, kytaristou, zpěvákem a skladatelem Kai Hansenem.


Gamma Ray Live

Dovolená Sylt/Westerland 2016

Starobylý ostrov Sylt leží jižně od dánské hranice a táhne se na délku něco přes 30 km od severu k jihu, takže je už dávno předmětem zájmu mnoha turistů z různých zemí. Ostrov Sylt se objevil ve filmu Ghost Writer (režie Roman Polanski).


Sylt/Westerland