My Dirty Hobby

Dildo in action

AB49 Red Dildo

Vinylové dildo z kolekce All Red s označením AB-49 je jako kladivo od Thora, které nemine cíl a rozbije vše, včetně prdele. Perfektní do špičatá vytvarován začátek dilda vám umožní snadné vniknutí do análu, ale jen tehdy, pokud jste na to připravení, neboť špička se rázem změní na ucti hodný průměr 8,4cm což není pro každého. AB-49 dildo je rozhodně hračka pro každého, kdo si rád hraje s velkými kluky.

XXXL Black Dildo

Vinylové obří dildo značky All Black 50x12 cm je už opravdu jen pro AnalGuru, neboť průměr 12 cm se místy změní až na 16 cm a váží necelých 5 kilogramů. Osobně jsem si myslel, že to zvládnu, ale ten průměr mě zaskočil. No nic je třeba trénovat a ono se to poddá!

Justin Crystal Dildo 32x7cm

Justin Crystal Dildo 32x7cm je průsvitné dildo z kolekce All Black, samozřejmě dildo je k dostání také v černé barvě, modré a červené. Justin Crystal Dildo je klasické dildo bez přísavky a je až velice ohebné. Díky materiálu ze kterého je vyroben nevstřebává lubrikant, což zaručuje kluzké dlouhé mrdání ovšem jen tehdy zda jste READY příjmout 7 cm v průměru. Nedostatky tohoto dilda je absence kvalitní přísavky.