HD Filmy online

Filmy online v HD kvalitě bez omezení. Sleduj online, nebo si to stáhni a pusť si to později.

Přidáno: Blade Runner 2049, Který je ten pravý?, Pozdravy ze spermabanky, Lovec policajtů, Hra peněz, Klikař Charlie


Tento web není výdělečný a tudíž zde není žádná otravná reklama.

Ring volný HD 720p online

Ring volný HD 720p online

Jackie Kallenová nebojuje pro slávu. Bojuje za respekt. Film "Ring volný", natočený podle skutečné události, představuje Meg Ryan jako odvážnou a skoro drzou manažerku boxu, která se snaží z obyčejného chlapíka Luthera Shawa udělat světového profesionálního boxera se "smrtícím" úderem.
Hrají: Meg Ryan, Omar Epps, Tony Shalhoub, Charles S. Dutton, Tim Daly, Kerry Washington, Skye McCole Bartusiak, Holt McCallany

Sleduj online

Rock of Ages HD 720p online

Rock of Ages HD 720p online

Nastavte uši smíchu, zábavě a hudbě zlatých let rock'n'rollu s našlapaným hereckým obsazením. Rock of Ages zježí vaše vlasy elektrizující hudbou skupin Def Leppard, Foreigner, Journey, Poison, Twisted Sister a dalších.
Hrají: Julianne Hough, Diego Boneta, Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Eli Roth, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman, Alec Baldwin, Julie Anne

Sleduj online

Running Man (Běžící muž) HD 720p online

Running Man HD 720p online

Kdo přežije, je vítěz. A pro Arnolda Schwarzeneggra, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získaná svoboda. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory.
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Maria Conchita Alonso, Richard Dawson, Yaphet Kotto, Jim Brown, Jesse Ventura, Erland van Lidth

Sleduj online

Sex v Paříži HD 720p online

Sex v Paříži HD 720p online

Paříž. Láska. A samozřejmě francouzské ženy: svobodné, nepředvídatelné, sofistikované a vášnivé. Rozhodly se svá tajemství odhalit a podělit se s nimi. Je to komedie o kariéře, dětech, lásce, sexu a hlavně o tom, koho a co ženy chtějí...
Hrají: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana, Julie Ferrier, Audrey Fleurot, Marina Hands, Géraldine Nakache, Vanessa Paradis

Sleduj online

Starsky & Hutch HD 720p online

Starsky & Hutch HD 720p online

Detektiv Dave Starsky (BEN STILLER) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Když je ve službě, žádný zločin nezůstane nepotrestán - a on je ve službě pořád. Jde tak ve stopách své matky, která se stala jednou z nejlepších policistek v historii Bay City.
Hrají: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Fred Williamson, Vince Vaughn, Chris Penn

Sleduj online

Studený jak kámen HD 720p online

Studený jak kámen HD 720p online

Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon.
Hrají: Brian Bosworth, Lance Henriksen, William Forsythe, Sam McMurray, Richard Gant

Sleduj online

Still Crazy online

Still Crazy online

Hudební komedie vypráví o fiktivní skupině Strange Fruit, která se v roce 1977 rozpadla a jejíž členové se po dvaceti letech setkávají kvůli vystoupení na hudebním festivalu ve Wisbechu.
Hrají: Stephen Rea, Billy Connolly, Jimmy Nail, Timothy Spall, Bill Nighy, Helena Bergström, Bruce Robinson, Hans Matheson

Sleduj online

Tajná mise HD 720p online

Tajná mise HD 720p online

Russel Stevens mal smutné detstvo. Ako chlapec sa stal sa svedkom vraždy vlastného otca, narkomana, ktorý pod vplyvom drog prepadol obchod s alkoholom a postrelil predavača. Po dvadsiatich rokoch. Černošského policajného dôstojníka Russella Stevensa požiada šéf protidrogového oddelenia Gerald Carver o spoluprácu.
Hrají: Laurence Fishburne, Jeff Goldblum, Victoria Dillard, Charles Martin Smith, Clarence Williams III

Sleduj online

Táta lump HD 720p online

Táta lump HD 720p online

Jack Charles má k dokonalosti daleko. Na živobytí si vydělává drobnými krádežemi a podvody, a kromě toho rád a ochotně zapomíná, že je také otcem dvou dětí. Potomkové se ovšem o svá práva hlásí, a to v nejméně vhodnou dobu.
Hrají: Patrick Swayze, Halle Berry, Sabrina Lloyd, Brian Bonsall, Michael Ironside, Diane Ladd

Sleduj online

The Punisher (1989) HD 720p online

The Punisher (1989) HD 720p online

Hlavní postavou je bývalý policista Frank Castle, jehož manželka a děti se před pěti lety staly obětí atentátu, bomby, kterou pod jejich auto nastražil úlisný mafián Gianni Franco. Protože také on byl úředně prohlášen za mrtvého, zmizel v podzemí města, kde si v systému kanalizačních stok a chodeb vybudoval tajnou základnu.
Hrají: Dolph Lundgren, Louis Gossett Jr., Jeroen Krabbé, Kim Miyori, Bryan Marshall

Sleduj online


Copyright © 2017 HRCPRC.NET | Sitemap

Top