HrcPrc Sex

Škola sexu

Hrc Prc Sex

HrcPrc Sex, aneb netradiční sexuální praktiky, které lákají skoro každého je alespoň zkusit.
Mrdání análu pořádným dildem, nebo rovnou třemi dildy současně, análni fistimg, anální rosebud, nebo třeba anální gaping.


Hrc Prc Sex - Transgender

V transgender komunitě vidáme zkratky jako TV, CD, TS, M2F, F2M. Podle toho jak se kdo odlišuje od ostatních si zvolí zkratku.
CD je zkratka pro CrossDressery, TV je zkratka pro TransVestity, TS je zkratka pro TransSexualy, M2F znamená přechod z muže na ženu, F2M znamená přechod z ženy na muže. Já osobně jsem CD jelikož krom transgender akcí nikam oblečen jako žena nechodím.

Image Image Image


Hrc Prc Sex - Gaping anal

Gaping anal je velice oblíbená praktika u všech kdo opravdu miluje pervers. Jedná se o akt, kdy po penetraci análu zůstane anální otvor (chceteli anální díra) rozevřená do široka po nějakou dobu. Pro provozování této praktiky je nutno se důkladně připravit to znamená provést řádnou čisticí hygienu (klystýr).

Gaping anal Gaping anal


Hrc Prc Sex - Anal fisting

Anal fisting je sexuální akt, kdy dochází k zásunu celé ruky do análu. Anal fisting se dělí také na Deep fisting, Brutal fisting, Self fisting.
Deep fisting je akt, kdy je do análu zasunuta ruka co nejhlouběji (jsou znalci co dovedou pojmout celou ruku až po rameno).
Brutal fisting je akt, kdy docházi k rychlému zásunu a výsunu z análu v krátkych intervalech.
Self fisting je akt, kdy se jedinec fistuje svou vlastní rukou. Táto praktika není vůbec jednoduchá a nezvládne ji každý.
Provozování fistingu je stejně jako u Gaping análu nutná důkladna hygiena a použití velice kvalitních lubrikantů !
Nepoužívejte žádne krémy, tělové mléka a podobně ! Doporučuji You2Toys Fisting Gel

Anal fisting Anal fisting


Hrc Prc Sex - Anal Rosebud

Anal Rosebud jinak zvaný (Prolapse) je sexuální akt, kdy dochází po penetraci análu uvolnění stěn vnitřního otvoru a to tak hodně, že při použití břišního svalstva (podobně jako když jste na toaletě a tlačíte). Nebo si můžete pomoci prsty, kdy zasunete prsty do análu a roztáhnete ho, tak vám vyleze ven konečník, který vypadá jako růže, proto se tomu říká Rosebud.
Pokud se to chystáte provozovat, tak dbejte na opatrnosti, mějte ostříhané nehty a vše dělejte pozvolna, lehce, prostě netlačte na pilu !

Anal Rosebud Anal Rosebud

Anal Rosebud Anal Rosebud

Anal Rosebud Anal Rosebud

Anal Rosebud Anal Rosebud