HD Filmy online

Filmy online v HD kvalitě bez omezení. Sleduj online, nebo si to stáhni a pusť si to později.

Přidáno: Blade Runner 2049, Který je ten pravý?, Pozdravy ze spermabanky, Lovec policajtů, Hra peněz, Klikař Charlie


Tento web není výdělečný a tudíž zde není žádná otravná reklama.

Dvojí obvinění HD 720p online

Dvojí obvinění HD 720p online

Libby Parsonová (Ashley Judd) má vše, bohatého hezkého manžela, kterého miluje, syna Mattyho, kterého zbožňuje, krásný dům blízko Seattlu, skvělé přátele. Její idylický život se ale najednou změní v noční můru poté, co její muž náhle zmizí během romantické vyjížďky lodí a ona je obviněna z jeho vraždy.
Hrají: Tommy Lee Jones, Ashley Judd, Jay Brazeau, Bruce Greenwood

Sleduj online

Gremlins HD 720p online

Gremlins HD 720p online

Je roztomilý a můžete ho mít doma. Ale dbejte následujících varování: Nesmíte ho namočit. Chraňte ho před přímým světlem. A co je nejdůležitější, na co nesmíte nikdy zapomenout: i kdyby plakal sebevíc, i kdyby žadonil v žádném případě ho nekrmte po půlnoci.
Hrají: Zach Galligan, Phoebe Cates, Hoyt Axton, Polly Holliday, Keye Luke, Judge Reinhold

Sleduj online

Gremlins 2 HD 720p online

Gremlins 2 HD 720p online

Pokračování úspěšné americké hororové komedie o nečekaně všežravém vánočním nadělení. Kdyby Zach Galligan v laboratoři neexperimentoval, nemuselo by se to v mrakodrapu magnáta Johnyho Glovera hemžit příšerkami, které jsou čím dál drzejší, darebnější, vynalézavější a žravější!
Hrají: Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky, Robert Picardo, Christopher Lee

Sleduj online

Homefront HD 720p online

Homefront HD 720p online

Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat.
Hrají: Jason Statham, James Franco, Kate Bosworth, Rachelle Lefevre, Winona Ryder

Sleduj online

Hořící Mississippi HD 720p online

Hořící Mississippi HD 720p online

V roce 1964 dojde ve státě Mississippi k vraždě tří aktivistů za občanská práva, dvou bělochů a jednoho černocha. Vzápětí shoří dřevěný kostel, který měl sloužit jako volební místnost pro občany tmavé barvy pleti. Americký film podle skutečných událostí, oceněný Oscarem.
Hrají: Gene Hackman, Willem Dafoe, Frances McDormand, Brad Dourif, R. Lee Ermey

Sleduj online

Hra peněz HD 720p online

Hra peněz HD 720p online

Herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek.
Hrají: George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell, Dominic West, Caitriona Balfe

Sleduj online

Jako štvaná zvěř HD 720p online

Jako štvaná zvěř HD 720p online

Advokátka Kate McQuean a detektiv Max Kirkpatrick jsou na útěku a jde jim o život. Po jejich stopě se totiž vydalo komando zabijáků, složené z bývalých členů KGB. To má k dispozici nejmodernější zbraně a technologie a pro splnění úkolu jde doslova přes mrtvoly.
Hrají: William Baldwin, Cindy Crawford, Steven Berkoff, Christopher McDonald, Salma Hayek

Sleduj online

Jason Bourne HD 1080p online

Jason Bourne HD 1080p online

Jason Bourne (Matt Damon) už poskládal skoro všechny střípky své rozbité životní mozaiky. Potrestal většinu tvůrců zvláštního programu, který z něj udělal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a dál pokračovat prostou přítomností, kterou představují ilegální boxerské zápasy.
Hrají: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Julia Stiles, Riz Ahmed, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Bill Camp, Vinzenz Kiefer, Gregg Henry, Stephen Kunken

Sleduj online

Jedinečný HD 720p online

Jedinečný HD 720p online

Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi.
Hrají: Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham, James Morrison

Sleduj online

Klikař Charlie HD 720p online

Klikař Charlie HD 720p online

Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu, zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou.
Hrají: Dane Cook, Jessica Alba, Dan Fogler, Troy Gentile, Steve Bacic

Sleduj online

Komando HD 720p online

Komando HD 720p online

Plukovník Matrix, bývalý velitel elitní bojové jednotky žije v ústraní, daleko od lidí. I tady je však objeven a napaden žoldáky exdiktátora Ariuse, kteří ho únosem jeho milované dcerky Jenny chtějí donutit ke spolupráci na zavraždění prezidenta jihoamerického státu Val Verde.
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Rae Dawn Chong, Dan Hedaya, Vernon Wells, James Olson

Sleduj online

Král Artuš HD 720p online

Král Artuš HD 720p online

Artuš (Clive Owen) si přeje opustit Británii a vrátit se do poklidného Říma. Ještě předtím však musí podstoupit poslední nebezpečný úkol, který jej spolu s jeho rytíři Lancelotem, Galahadem, Borsem, Tristanem a Gawainem přivádí ke zjištění, že po náhlém odchodu Římanů z Británie bude země potřebovat vůdce
Hrají: Clive Owen, Stephen Dillane, Keira Knightley, Ioan Gruffudd, Joel Edgerton

Sleduj online

Který je ten pravý? HD 720p online

Který je ten pravý? HD 720p online

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama!
Hrají: Reese Witherspoon, Lake Bell, Michael Sheen, Candice Bergen, Nat Wolff

Sleduj online

Lid versus Larry Flynt HD 720p online

Lid versus Larry Flynt HD 720p online

To, že se z majitele striptýzových klubů stal úspěšný vydavatel, způsobil poloamatérský klubový zpravodaj "Hustler Newsletter", který se u návštěvníků setkal s mimořádným ohlasem a inspiroval Flynta k založení časopisu, který by prezentoval ženskou sexualitu v její syrové podobě.
Hrají: Woody Harrelson, Courtney Love, Edward Norton, Brett Harrelson, James Cromwell

Sleduj online

Loupež ve velkém stylu HD 720p online

Loupež ve velkém stylu HD 720p online

V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze.
Hrají: Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin, Joey King, Matt Dillon, Christopher Lloyd, Peter Serafinowicz, Ann-Margret

Sleduj online

Lovec policajtů HD 720p online

Lovec policajtů HD 720p online

Co zmůžou dva chlapi proti gangu zkorumpovaných poldů? Všechno, co si zamanou. Padesát kilo zabaveného heroinu ještě včera odpočívalo pod zámkem jednoho z nejostřeji hlídaných policejních revírů v Detroitu. Ukradené drogy, prohnilí poldové.
Hrají: Steven Seagal, DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson, Michael Jai White, Bill Duke

Sleduj online

Muž s cejchem smrti HD 720p online

Muž s cejchem smrti HD 720p online

Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem.
Hrají: Steven Seagal, Basil Wallace, Keith David, Tom Wright, Joanna Pacula, Danielle Harris

Sleduj online


Copyright © 2017 HRCPRC.NET | Sitemap

Top