HD Filmy online

Filmy online v HD kvalitě bez omezení. Sleduj online, nebo si to stáhni a pusť si to později.

Přidáno: Blade Runner 2049, Který je ten pravý?, Pozdravy ze spermabanky, Lovec policajtů, Hra peněz, Klikař Charlie


Tento web není výdělečný a tudíž zde není žádná otravná reklama.

16 bloků HD 1080p online

16 bloků HD 1080p online

Po prohýřené noci je policista Jack (Bruce Willis) pověřen jednoduchým úkolem: zajistit převoz bezvýznamného zlodějíčka Eddieho (Mos Def) z policejní stanice k výslechu u soudu. Ten se nachází pouhých 16 bloků odsud. Jack je rozmrzelý a má pořádnou kocovinu.
Hrají: Bruce Willis, Yasiin Bey, David Morse, Cylk Cozart, David Zayas, Robert Racki, Sasha Roiz, Conrad Pla, Robert Clohessy, Tig Fong

Sleduj online

60 sekund HD 720p online

60 sekund HD 720p online

Randall "Memphis" Raines (Nicolas Cage) býval tím nejlepším zlodějem aut ve státech. Teď už sice nějaký čas seká dobrotu, ale pod slupkou sympatického slušňáka stále číhá dravec připravený kdykoliv zaútočit. To se skvěle hodí ve chvíli, kdy se Randallův mladší bratr ošklivě zaplete s krutým gangsterem.
Hrají: Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Angelina Jolie, William Lee Scott, Scott Caan, James Duval, Will Patton, Delroy Lindo, Timothy Olyphant

Sleduj online

Air America HD 720p online

Air America HD 720p online

Soukromá letecká linka CIA operující v Laosu během vietnamské války pašující cokoliv od vojáků přes zbraně až po jídlo pro místní obyvatele. Billy Covington, kvůli své pracovní nekázni, přijde o letecký průkaz a tak mu nezbývá nic jiného než přijmout práci pro tuto leteckou linku.
Hrají: Mel Gibson, Robert Downey Jr., Nancy Travis, Ken Jenkins, David Marshall Grant, Lane Smith, Art LaFleur, Marshall Bell, David Bowe

Sleduj online

Blade Runner 2049 HD 720p online

Blade Runner 2049 HD 720p online

Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) odhaluje dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný..
Hrají: Ryan Gosling, Harrison Ford, Sylvia Hoeks, Ana de Armas, Robin Wright, Jared Leto

Sleduj online

Batman vs Superman HD 720p online

Batman vs Superman HD 720p online

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis.
Hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter

Sleduj online

Bláznivá dovolená v Las Vegas HD 720p online

Bláznivá dovolená v Las Vegas HD 720p online

Clarkovi Griswoldovi se po letech konečně podařilo dotáhnout do vítězného konce svůj projekt konzervace potravin. A tak se stalo, že v létě 1997 mezi nablýskaná kasina vtrhla klasická americká rodinka a s chutí začala tropit zmatky a rozruch. Clark se pustil do systematického vyprazdňování kapes, peněženky i bankovního konta v hernách.
Hrají: Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Randy Quaid, Ethan Embry, Marisol Nichols

Sleduj online

Bláznivá dovolená (2015) HD 720p online

Bláznivá dovolená (2015) HD 720p online

Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World.
Hrají: Ed Helms, Christina Applegate, Leslie Mann, Chris Hemsworth, Charlie Day, Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Keegan-Michael Key, Elizabeth Gillies

Sleduj online

Blended Dovolená za trest

Blended Dovolená za trest HD 720p online

Dovolená ze trest je komedie, ve které exceluje herecké duo Adam Sandler a Drew Barrymore. Po katastrofální schůzce naslepo se osamělí rodiče Lauren a Jim dokážou shodnout jen na jediné věci: už se nikdy nechtějí potkat. Jenže pak si nezávisle na sobě objednají fantastickou rodinnou dovolenou a celý týden se musí dělit o jediné luxusní apartmá na africkém safari.
Hrají:Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon, Terry Crews, Wendi McLendon-Covey

Sleduj online

Cizinec HD 720p online

Cizinec HD 720p online

Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě.
Hrají: Johnny Depp, Angelina Jolie, Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony

Sleduj online

Con Air HD 720p online

Con Air HD 720p online

Ještě pár hodin za mřížemi ve speciálním transportním letadle pro trestance a pak... sladká svoboda a láska nejbližších. Letadlo, ve kterém jsou v klecích přepravovány také nejodpornější lidské bestie, má speciálně vycvičenou ostrahu. Přesto se parta zločinců vedená ďábelským Cyrusem zmocní po krvavé bitce letadla.
Hrají: Nicolas Cage, Colm Meaney, Mykelti Williamson, Nick Chinlund, Renoly Santiago, John Malkovich

Sleduj online

Čarodějův učeň HD 720p online

Čarodějův učeň HD 720p online

Balthazar Blake (Nicolas Cage) je čarodějným mistrem, který se v současném Manhattanu snaží ubránit město před svým úhlavním nepřítelem Maximem Horvathem (Alfred Molina). Balthazar na to ale sám nestačí, a proto vyhledá pomoc Davea Stutlera (Jay Baruchel), zdánlivě obyčejného člověka, který v sobě ale ukrývá netušené možnosti.
Hrají: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Monica Bellucci, Alfred Molina, Toby Kebbell, Ethan Peck

Sleduj online

Četa HD 720p online

Četa HD 720p online

Držitel čtyř Cen Akademie včetně ocenění pro nejlepší film a režii – drásavě realistický válečný film (který podle bezprostředních zážitků natočil režisér Oliver Stone). Tom Berenger, Willem Dafoe a Charlie Sheen se představují v hlavních rolích působivého, strhujícího a nemilosrdně brutálního příběhu o tom, co dokáže chaos a hrůza války ve Vietnamu udělat z amerického vojáka.
Hrají: Tom Berenger, Willem Dafoe, Charlie Sheen, Forest Whitaker, Francesco Quinn

Sleduj online

Díry HD 720p online

Díry HD 720p online

Stanley Yelnats Squid, Armpit, ZigZag, Magnet, X-Ray a Zero - jsou přinuceni strážkyní tábora (Weaver) a jejími dvěma kumpány k tomu, aby zdánlivě bezdůvodně kopali jednu jámu za druhou. Ve skutečnosti však k tomu důvod existuje a Stanley musí spolu se svými spoluvězni držet pohromadě, pokusit se odhalit skryté tajemství a jednou provždy zlomit kletbu rodiny Yelnatsů..
Hrají: Sigourney Weaver, Jon Voight, Patricia Arquette, Shia LaBeouf, Tim Blake Nelson, Brenden Jefferson

Sleduj online


Copyright © 2017 HRCPRC.NET | Sitemap

Top